Sty 21, 2021 / by Iga Glod / In Bez kategorii / Leave a comment

OTWARTA NOWA GRUPA! Obóz letni w Krzeczkowie 2021

Gorąco zapraszamy Cię do udziału w letnim obozie przygodowo-survivalowym nad jeziorem Niesłysz. Dwa tygodnie na świeżym powietrzu z dala od miasta w kameralnym gronie. Będziemy budować szałasy, kąpać się w jeziorze, pokonywać bagna i wspólnie spędzać czas przy ognisku – wszystko, czego nie doświadczysz na co dzień w mieście.

Informacje o obozie:
– Termin: 1 lipca – 14 lipca 2021
– Miejsce: Harcerska Baza Obozowa Krzeczków nad jeziorem Niesłysz
– Cena: 1950 zł (transport, ubezpieczenie NNW, noclegi, pełne wyżywienie, pełen program, opieka instruktorska i medyczna);
– Zapisy:  prosimy o wypełnienie  i wysłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (kliknij tutaj) Zapraszamy do NOWEJ GRUPY 10-13 LAT oraz do GRUPY 14-17 LAT!
– Wpłaty: wyłącznie na konto Fundacji Hobbit – 11 1050 1575 1000 0090 8077 5506 (szczegóły w informatorze poniżej)

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORGANIZACYJNE znajdziesz w informatorze: Informator (kliknij tutaj).

Spotkanie organizacyjne dla rodziców: ZMIANA TERMINU! 7 czerwca 2021, godz. 18:00, siedziba Fundacji Hobbit, pl. Św. Macieja 5a we Wrocławiu.
Biwak przedobozowy: 12-13 czerwca w okolicach Wrocławia. Szczegóły pojawią się na naszej stronie.

Prosimy o zapoznanie się także z Regulaminem pobytu na obozie.

Aby zapisać się na obóz, wypełnij i wyślij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.
Po zapisaniu się na obóz prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika i dostarczenie jej do siedziby Fundacji: Karta Uczestnika (kliknij tutaj). Prosimy również o dostarczenie podpisanego Oświadczenia w dniu wyjazdu.

W związku z panującym stanem epidemicznym, prosimy o zapoznanie się z Wytycznymi GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży oraz z Zasadami higieny podczas obozów Fundacji Hobbit. Nasze obozy są rejestrowane w Kuratorium Oświaty i Wychowania.

Zobacz nas: film z Krzeczkowa

Your comment