Obóz ZIMOWY w Masywie Śnieżnika

Szukasz pomysłu na niezapomniane ferie zimowe? Chciałbyś zbudować własne igloo albo nauczyć się rozpalać ognisko? Zapraszamy Cię na nasz zimowy obóz survivalowy! Z nami poznasz techniki przetrwania w śnieżnych warunkach, zbudujesz własne zimowe schronienie i przeżyjesz prawdziwą górską przygodę.


10 – 16 lutego 2025

GRUPY 10 – 14 LAT oraz 15 – 18 LAT

CENA:

1890 zł

Program obozu

Szkolenia ze sztuki przetrwania

Rozpalanie ogniska w warunkach zimowych

Praca z mapą i kompasem

Poruszanie się po szlakach zimą

Pierwsza pomoc i bezpieczeństwo w górach

Budowa zimowego schronienia

Oraz zabawa w śniegu: wielka bitwa na śnieżki, lepienie bałwana giganta i zjazdy na byle czym!

Przeżyj z nami niesamowitą przygodę!

Lokalizacja

Agroturystyka “Dom pod Siódemką” w Kletnie

Zakwaterowanie: pokoje z łazienkami

Wyżywienie: “Restauracja nad Stawami” – pełne wyżywienie z możliwością wzięcia prowiantu “na drogę”. Restauracja znajduje się ok. 150 metrów od miejsca zakwaterowania.

Cena obozu zawiera

transport pociągiem z/do Wrocławia, pełne wyżywienie, zakwaterowanie, zajęcia szkoleniowe i programowe, sprzęt specjalistyczny i materiały do zajęć, wyprawy piesze, opiekę instruktorską i medyczną, ubezpieczenie NNW (obozowe – sportowe), koszulkę z emblematem SAS

Pliki do pobrania

Prosimy o zapoznanie się z informatorem obozowym. Po zapisaniu się na obóz prosimy o wypełnienie Karty Uczestnika i dostarczenie jej do siedziby Fundacji.

FAQ

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w informatorze obozowym dostepnym do pobrania powyżej, w sekcji Pliki do Pobrania. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem kontakt@sas.org.pl.

Aktualna lista potrzebnych rzeczy znajduje się w informatorze obozowym dostepnym do pobrania powyżej, w sekcji Pliki do Pobrania. Ekwipunek jest łatwo dostępny w popularnych sklepach sportowych takich jak np. Decathlon, 8a, Skalnik, Intersport. Zachęcamy do podpisania ekwipunku (często kilku uczestników ma taki sam ręcznik lub menażkę) oraz pakowania wspólnie z dzieckiem, żeby wiedziało, co i gdzie ma spakowane.

Tak, po przyjeździe na miejsce obozu telefony są zbierane przez kadrę i przechowywane w bezpiecznym miejscu. Uczestnicy mają do nich dostęp w wyznaczonym przez instruktora czasie (co kilka dni).

W trakcie obozu uczestnicy mają dostęp do telefonów i możliwość kontaktu z rodzicami co kilka dni, w wyznaczonym przez instruktora czasie. W razie nagłej potrzeby zawsze możliwy jest kontakt poprzez instruktora prowadzącego grupę lub komendanta obozu – mają oni stale włączone telefony i mogą je przekazać uczestnikowi.

Masz Więcej pytań? Napisz do nas!