Lis 15, 2021 / by Iga Glod / In Bez kategorii / Leave a comment

Obozy zimowe SAS 2022

Pierwsze przymrozki za oknem i już nie możecie doczekać się śniegu tak jak my?! To znaczy, że najwyższa pora zapisać się na obóz zimowy SAS! Dołącz do naszych spotkań i razem z grupą rozpocznij odliczanie do wyjazdu. 🙂 Na przełomie stycznia i lutego, podczas dolnośląskich ferii zimowych, organizujemy 3 obozy:

– grupa Quebec (10-13 lat): termin: 07.02 – 13.02, miejsce: Góry Bystrzyckie
Jest to obóz dla początkujących, dlatego gorąco zapraszamy chętnych, którzy jeszcze nas nie znają. 🙂
Zakres tematyczny: zajęcia z technik survivalowych (ognisko zimą, bytowanie, od bałwana do igloo – budowanie w śniegu, pierwsza pomoc w terenie) i zajęcia z orientacji w terenie (praca z mapą i kompasem, poruszanie się po szlakach zimą) oraz zjazdy na byle czym i zabawy w śniegu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z instruktorką prowadzącą: Olą Gerszendorf 737 449 937

– grupa November (12-13 lat – zapisy zamknięte): termin: 07.02 – 12.02, miejsce: Beskid Sądecki
Obóz półwędrowny z elementami survivalu.  W planach obozu szkolenie z topografii i budowy schronów w warunkach zimowych. Ćwiczenia w poruszaniu się po zaśnieżonym terenie i przygotowanie miejsca biwakowego w zimie.
Instruktor prowadzący:  Kajetan Soroka 884 647 033

– grupa Delta (14-18 lat): 30.01 – 6.02, miejsce: Beskid Sądecki
Obóz szkoleniowy starszej grupy. Wędrówki górskie, terenoznawstwo, nawigacja, biwakowanie awaryjne, pierwsza pomoc, szkolenia z zachowań w sytuacjach ekstremalnych w górskich warunkach  zimowych, działania nocne i inne.
Instruktor prowadzący: Bartek Piworowicz 793 549 941

Prosimy zapoznać się z Regulaminem pobytu na obozie Fundacji Hobbit.

W związku z panującym stanem epidemicznym, prosimy o zapoznanie się z najnowszymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla organizatorów wypoczynku zimowego.
Prosimy również o dostarczenie podpisanego Oświadczenia zdrowotnego w dniu wyjazdu.

Nasze obozy są rejestrowane w Kuratorium Oświaty i Wychowania.
Zapraszamy!

Your comment